Kolorystyka ekspozytorów pokazanych na stronie to jedynie propozycja. To Państwo decydują w jakim kolorze i z jakiego materiału mają być wykonane ekspozytory dla Państwa. Poniżej kilka informacji o dostępnych rodzajach skór i drewna

i_skora.svg

Skóra Classic – elegancki, klasyczny materiał skóropodobny, najczęściej używany w produkcji ekspozytorów na biżuterię. Charakteryzuje się gładką strukturą, dzięki czemu jest łatwy do utrzymania w czystości. W ofercie posiadamy skórę typu Classic w 8 modnych odcieniach:

Skóra Prestige – bardziej wyrazista ,niż klasyczna eko skóra. Charakteryzuje się widoczną strukturą oraz intensywną kolorystyką. W ofercie 6 kolorów:

Skóra Elite – najwyższej jakości materiał skóropodobny, stosowany w produkcji ekspozytorów. Jego główną cecha jest delikatna, gładka struktura oraz wysoka elastyczność, dzięki czemu skóra może być wykorzystana w najbardziej nietypowych realizacjach. W ofercie 3 najbardziej popularne kolory:

i_drewno.svg

Drewno naturalne, lakierowane – naturalne drewno pokryte warstwą lakieru bezbarwnego, dzięki czemu widoczna pozostaje naturalna struktura oraz kolorystyka drewna. Dostepne 4 rodzaje naturalnego drewna do wyboru:

Drewno naturalne, bejcowane – naturalne drewno olchowe pokryte warstwą bejcy w odpowiednio dobranym kolorze oraz polakierowane. Naturalna struktura drewna jest widoczna spod delikatnej warstwy bejcy i lakieru bezbarwnego. Tego typu wykończenie drewna oferujemy w 9 podstawowych kolorach:

Drewno/ HDF lakierowane – naturalne drewno lub płyta HDF pokryta warstwą lakieru kryjącego. Struktura drewna jest całkowicie ukryta, widoczny jest jednolity kolor wybranego lakieru. W ofercie podstawowej 13 kolorów, pozostałe dostępne na zamówienie:

i_materialy.svg

Materiał Metallic – delikatnie połyskliwy materiał, idealny do podestów, zestawów ekspozycyjnych oraz innych elementów, których rozmiar pozwala na pełne wyeksponowanie walorów estetycznych materiału. Dostępny w 3 kolorach:

Materiał aksamitny – miękki w dotyku materiał o różnej długości włosa. Dostępny w 12 kolorach: